Bangor Line

Bangor Train Station - Grand Central Station

Linia kolejowa • NIRailways

Grand Central Station06:2006:4507:3508:0008:2008:3508:5009:0509:3510:0510:3511:0511:3512:0512:3513:0513:3514:0514:3515:0515:3516:0519:0519:3520:0520:3521:0521:3522:3523:40
City Hospital Train Station06:2206:4707:3708:0208:2208:3708:5209:0709:3710:0710:3711:0711:3712:0712:3713:0713:3714:0714:3715:0715:3716:0719:0719:3720:0720:3721:0721:3722:3723:42
Botanic Train Station06:2406:4907:3908:0408:2408:3908:5409:0909:3910:0910:3911:0911:3912:0912:3913:0913:3914:0914:3915:0915:3916:0919:0919:3920:0920:3921:0921:3922:3923:44
Lanyon Place Train Station06:2806:5307:4308:0808:2808:4308:5809:1309:4310:1310:4311:1311:4312:1312:4313:1313:4314:1314:4315:1315:4316:1319:1319:4320:1320:4321:1321:4322:4323:48
Titanic Quarter Train Station06:3306:5807:4808:1308:3308:4809:0309:1809:4810:1810:4811:1811:4812:1812:4813:1813:4814:1814:4815:1815:4816:1819:1819:4820:1820:4821:1821:4822:4823:53
Sydenham Train Station06:3607:0107:5108:1608:3608:5109:0609:2109:5110:2110:5111:2111:5112:2112:5113:2113:5114:2114:5115:2115:5116:2119:2119:5120:2120:5121:2121:5122:5123:56
Holywood Train Station06:4007:0507:5508:2008:4008:5509:1009:2509:5510:2510:5511:2511:5512:2512:5513:2513:5514:2514:5515:2515:5516:2519:2519:5520:2520:5521:2521:5522:5500:00
Marino Train Station06:4307:0807:5808:2308:4308:5809:1309:2809:5810:2810:5811:2811:5812:2812:5813:2813:5814:2814:5815:2815:5816:2819:2819:5820:2820:5821:2821:5822:5800:03
Cultra Train Station06:4507:1008:0008:2508:4509:0009:1509:3010:0010:3011:0011:3012:0012:3013:0013:3014:0014:3015:0015:3016:0016:3019:3020:0020:3021:0021:3022:0023:0000:05
Seahill Train Station06:4907:1408:0408:2908:4909:0409:1909:3410:0410:3411:0411:3412:0412:3413:0413:3414:0414:3415:0415:3416:0416:3419:3420:0420:3421:0421:3422:0423:0400:09
Helen's Bay Train Station06:5207:1708:0708:3208:5209:0709:2209:3710:0710:3711:0711:3712:0712:3713:0713:3714:0714:3715:0715:3716:0716:3719:3720:0720:3721:0721:3722:0723:0700:12
Carnalea Train Station06:5607:2108:1108:3608:5609:1109:2609:4110:1110:4111:1111:4112:1112:4113:1113:4114:1114:4115:1115:4116:1116:4119:4120:1120:4121:1121:4122:1123:1100:16
Bangor West Train Station06:5807:2308:1308:3808:5809:1309:2809:4310:1310:4311:1311:4312:1312:4313:1313:4314:1314:4315:1315:4316:1316:4319:4320:1320:4321:1321:4322:1323:1300:18
Bangor Train Station07:0307:2808:1808:4309:0309:1809:3309:4810:1810:4811:1811:4812:1812:4813:1813:4814:1814:4815:1815:4816:1816:4819:4820:1820:4821:1821:4822:1823:1800:23
Bangor Train Station06:1107:1607:3707:5608:1608:3609:1209:4210:1210:4211:1211:4212:1212:4213:1213:4214:1214:4215:1215:4216:1216:3616:5617:1617:3617:5618:1618:4219:1219:4220:1220:4221:1221:4222:42
Bangor West Train Station06:1307:1807:3907:5808:1808:3809:1409:4410:1410:4411:1411:4412:1412:4413:1413:4414:1414:4415:1415:4416:1416:3816:5817:1817:3817:5818:1818:4419:1419:4420:1420:4421:1421:4422:44
Carnalea Train Station06:1607:2107:4208:0108:2108:4109:1709:4710:1710:4711:1711:4712:1712:4713:1713:4714:1714:4715:1715:4716:1716:4117:0117:2117:4118:0118:2118:4719:1719:4720:1720:4721:1721:4722:47
Helen's Bay Train Station06:2007:2607:4708:0608:2608:4609:2109:5110:2110:5111:2111:5112:2112:5113:2113:5114:2114:5115:2115:5116:2116:4617:0617:2617:4618:0618:2618:5119:2119:5120:2120:5121:2121:5122:51
Seahill Train Station06:2407:2907:5008:0908:2908:4909:2509:5510:2510:5511:2511:5512:2512:5513:2513:5514:2514:5515:2515:5516:2516:4917:0917:2917:4918:0918:2918:5519:2519:5520:2520:5521:2521:5522:55
Cultra Train Station06:2707:3207:5308:1208:3208:5209:2809:5810:2810:5811:2811:5812:2812:5813:2813:5814:2814:5815:2815:5816:2816:5217:1217:3217:5218:1218:3218:5819:2819:5820:2820:5821:2821:5822:58
Marino Train Station06:2907:3407:5508:1408:3408:5409:3010:0010:3011:0011:3012:0012:3013:0013:3014:0014:3015:0015:3016:0016:3016:5417:1417:3417:5418:1418:3419:0019:3020:0020:3021:0021:3022:0023:00
Holywood Train Station06:3107:3607:5708:1608:3608:5609:3210:0210:3211:0211:3212:0212:3213:0213:3214:0214:3215:0215:3216:0216:3216:5617:1617:3617:5618:1618:3619:0219:3220:0220:3221:0221:3222:0223:02
Sydenham Train Station06:3507:4008:0108:2008:4009:0009:3610:0610:3611:0611:3612:0612:3613:0613:3614:0614:3615:0615:3616:0616:3617:0017:2017:4018:0018:2018:4019:0619:3620:0620:3621:0621:3622:0623:06
Titanic Quarter Train Station06:3907:4408:0508:2408:4409:0409:4010:1010:4011:1011:4012:1012:4013:1013:4014:1014:4015:1015:4016:1016:4017:0417:2417:4418:0418:2418:4419:1019:4020:1020:4021:1021:4022:1023:10
Lanyon Place Train Station06:4307:4808:0908:2808:4809:0809:4410:1410:4411:1411:4412:1412:4413:1413:4414:1414:4415:1415:4416:1416:4417:0817:2817:4818:0818:2818:4819:1419:4420:1420:4421:1421:4422:1423:14
Botanic Train Station06:4707:5208:1308:3208:5209:1209:4810:1810:4811:1811:4812:1812:4813:1813:4814:1814:4815:1815:4816:1816:4817:1217:3217:5218:1218:3218:5219:1819:4820:1820:4821:1821:4822:1823:18
City Hospital Train Station06:5007:5508:1608:3508:5509:1509:5110:2110:5111:2111:5112:2112:5113:2113:5114:2114:5115:2115:5116:2116:5117:1517:3517:5518:1518:3518:5519:2119:5120:2120:5121:2121:5122:2123:21
Great Victoria Street Train Station06:5207:5708:1808:3708:5709:1709:5310:2310:5311:2311:5312:2312:5313:2313:5314:2314:5315:2315:5316:2316:5317:1717:3717:5718:1718:3718:5719:2319:5320:2320:5321:2321:5322:2323:23
Grand Central Station06:5407:5908:2008:3908:5909:1909:5510:2510:5511:2511:5512:2512:5513:2513:5514:2514:5515:2515:5516:2516:5517:1917:3917:5918:1918:3918:5919:2519:5520:2520:5521:2521:5522:2523:25
Bangor Train Station16:3416:5417:1417:3418:14
Lanyon Place Train Station16:5117:1117:3117:5118:31
Bangor Train Station06:58
Bangor West Train Station07:00
Carnalea Train Station07:03
Helen's Bay Train Station07:06
Seahill Train Station07:10
Cultra Train Station07:13
Marino Train Station07:15
Holywood Train Station07:17
Sydenham Train Station07:20
Titanic Quarter Train Station07:23
Lanyon Place Train Station07:26
Grand Central Station08:25
City Hospital Train Station08:28
Botanic Train Station08:30
Lanyon Place Train Station08:34
Lanyon Place Train Station07:2307:31
Titanic Quarter Train Station07:2607:34
Sydenham Train Station07:2907:37
Holywood Train Station07:3307:41
Bangor West Train Station07:4207:50
Bangor Train Station07:4607:54
Grand Central Station06:4007:55
City Hospital Train Station06:4307:58
Botanic Train Station06:4407:59
Lanyon Place Train Station06:4808:03
Holywood Train Station06:5708:12
Bangor West Train Station07:0608:21
Bangor Train Station07:1008:25

NIRailways Bangor Line Pociąg FAQ

Jak często kursuje NIRailways Bangor Line pociąg?

Nadchodzące kursy na linii NIRailways Bangor Line linia kolejowa odbywają się mniej więcej co 10 minut. Dokładne godziny odjazdów oraz częstotliwość kursowania w ciągu dnia możesz zobaczyć, otwierając aplikację Momego i przeglądając pełny rozkład jazdy.

Czy NIRailways Bangor Line pociąg kursuje punktualnie, wcześniej czy z opóźnieniem?

Pobierz aplikację Momego, aby śledzić swój pociąg na żywo na mapie, zobaczyć aktualizacje w czasie rzeczywistym i być na bieżąco ze zmianami w rozkładzie NIRailways Bangor Line pociąg.

Czy obecnie występują utrudnienia na linii NIRailways Bangor Line linia kolejowa?

Otwórz aplikację Momego, aby zobaczyć szczegółowe informacje o aktywnych utrudnieniach na linii Bangor Line linia kolejowa, takich jak objazdy, zmiany przystanków, odwołania kursów czy poważne opóźnienia. Możesz także subskrybować powiadomienia o utrudnieniach od NIRailways w aplikacji, dzięki czemu będziesz informowany o bieżących i nadchodzących problemach i zaplanujesz podróż z pewnością.

Ile jest przystanków na linii NIRailways Bangor Line linia kolejowa?

Na trasie NIRailways Bangor Line znajduje się 14 stacje kolejowe.

Czy linia NIRailways Bangor Line linia kolejowa jest zwykle zatłoczona?

W wybranych miastach aplikacja Momego pokazuje poziom zatłoczenia w czasie rzeczywistym dla tras takich jak NIRailways Bangor Line linia kolejowa. Możesz nawet zobaczyć prognozy, jak bardzo zatłoczony będzie pociąg, gdy dotrze do Twojego przystanku.

Jaki jest najbliższy NIRailways Bangor Line stacja kolejowa ode mnie?

Otwórz aplikację Momego, aby zobaczyć swoją lokalizację na mapie i natychmiast znaleźć najbliższy przystanek dla linii NIRailways Bangor Line linia kolejowa.

;