【BL】From Shonandai to Kamiooka

Metrolijn • 横浜市

Scroll naar beneden om de aankomende vertrektijden te zien voor 横浜市 【BL】From Shonandai to Kamiooka metrolijn bij elke halte. Realtime updates en stapsgewijze routebeschrijvingen zijn ook beschikbaar in de Momego app.

Shonandai

【BL】From Azamino to Shonandai

【BL】From Kaminagaya to Shonandai

【BL】From Nippa to Shonandai

【BL】From Shin-yokohama to Shonandai

【BL】From Shonandai to Azamino

【BL】From Shonandai to Kaminagaya

【BL】From Shonandai to Nippa

【BL】【Rapid】From Azamino to Shonandai

【BL】【Rapid】From Shonandai to Azamino

Shimoiida

【BL】From Azamino to Shonandai

【BL】From Kaminagaya to Shonandai

【BL】From Nippa to Shonandai

【BL】From Shin-yokohama to Shonandai

【BL】From Shonandai to Azamino

【BL】From Shonandai to Kaminagaya

【BL】From Shonandai to Nippa

【BL】【Rapid】From Azamino to Shonandai

【BL】【Rapid】From Shonandai to Azamino

Tateba

【BL】From Azamino to Shonandai

【BL】From Kaminagaya to Shonandai

【BL】From Nippa to Shonandai

【BL】From Shin-yokohama to Shonandai

【BL】From Shonandai to Azamino

【BL】From Shonandai to Kaminagaya

【BL】From Shonandai to Nippa

【BL】【Rapid】From Azamino to Shonandai

【BL】【Rapid】From Shonandai to Azamino

Nakada

【BL】From Azamino to Shonandai

【BL】From Kaminagaya to Shonandai

【BL】From Nippa to Shonandai

【BL】From Shin-yokohama to Shonandai

【BL】From Shonandai to Azamino

【BL】From Shonandai to Kaminagaya

【BL】From Shonandai to Nippa

【BL】【Rapid】From Azamino to Shonandai

【BL】【Rapid】From Shonandai to Azamino

Odoriba

【BL】From Azamino to Odoriba

【BL】From Azamino to Shonandai

【BL】From Kaminagaya to Shonandai

【BL】From Nippa to Shonandai

【BL】From Odoriba to Azamino

【BL】From Shin-yokohama to Shonandai

【BL】From Shonandai to Azamino

【BL】From Shonandai to Kaminagaya

【BL】From Shonandai to Nippa

【BL】【Rapid】From Azamino to Shonandai

【BL】【Rapid】From Shonandai to Azamino

Totsuka

【BL】From Azamino to Odoriba

【BL】From Azamino to Shonandai

【BL】From Kaminagaya to Shonandai

【BL】From Nippa to Shonandai

【BL】From Odoriba to Azamino

【BL】From Shin-yokohama to Shonandai

【BL】From Shonandai to Azamino

【BL】From Shonandai to Kaminagaya

【BL】From Shonandai to Nippa

【BL】【Rapid】From Azamino to Shonandai

【BL】【Rapid】From Shonandai to Azamino

Maioka

【BL】From Azamino to Odoriba

【BL】From Azamino to Shonandai

【BL】From Kaminagaya to Shonandai

【BL】From Nippa to Shonandai

【BL】From Odoriba to Azamino

【BL】From Shin-yokohama to Shonandai

【BL】From Shonandai to Azamino

【BL】From Shonandai to Kaminagaya

【BL】From Shonandai to Nippa

【BL】【Rapid】From Azamino to Shonandai

【BL】【Rapid】From Shonandai to Azamino

Shimonagaya

【BL】From Azamino to Odoriba

【BL】From Azamino to Shonandai

【BL】From Kaminagaya to Shonandai

【BL】From Nippa to Shonandai

【BL】From Odoriba to Azamino

【BL】From Shin-yokohama to Shonandai

【BL】From Shonandai to Azamino

【BL】From Shonandai to Kaminagaya

【BL】From Shonandai to Nippa

【BL】【Rapid】From Azamino to Shonandai

【BL】【Rapid】From Shonandai to Azamino

Kaminagaya

【BL】From Azamino to Kaminagaya

【BL】From Azamino to Odoriba

【BL】From Azamino to Shonandai

【BL】From Kaminagaya to Azamino

【BL】From Kaminagaya to Shonandai

【BL】From Nippa to Shonandai

【BL】From Odoriba to Azamino

【BL】From Shin-yokohama to Shonandai

【BL】From Shonandai to Azamino

【BL】From Shonandai to Kaminagaya

【BL】From Shonandai to Nippa

【BL】【Rapid】From Azamino to Shonandai

【BL】【Rapid】From Shin-yokohama to Kaminagaya

【BL】【Rapid】From Shonandai to Azamino

Konanchuo

【BL】From Azamino to Kaminagaya

【BL】From Azamino to Odoriba

【BL】From Azamino to Shonandai

【BL】From Kaminagaya to Azamino

【BL】From Nippa to Shonandai

【BL】From Odoriba to Azamino

【BL】From Shin-yokohama to Shonandai

【BL】From Shonandai to Azamino

【BL】From Shonandai to Nippa

【BL】【Rapid】From Azamino to Shonandai

【BL】【Rapid】From Shin-yokohama to Kaminagaya

【BL】【Rapid】From Shonandai to Azamino

Kamiooka

【BL】From Azamino to Kaminagaya

【BL】From Azamino to Odoriba

【BL】From Azamino to Shonandai

【BL】From Kaminagaya to Azamino

【BL】From Nippa to Shonandai

【BL】From Odoriba to Azamino

【BL】From Shin-yokohama to Shonandai

【BL】From Shonandai to Azamino

【BL】From Shonandai to Nippa

【BL】【Rapid】From Azamino to Shonandai

【BL】【Rapid】From Shin-yokohama to Kaminagaya

【BL】【Rapid】From Shonandai to Azamino

Shonandai23:51
Shimoiida23:54
Tateba23:56
Nakada23:58
Odoriba00:00
Totsuka00:02
Maioka00:05
Shimonagaya00:06
Kaminagaya00:09
Konanchuo00:12
Kamiooka00:14

横浜市 【BL】From Shonandai to Kamiooka Metro FAQ

Hoe vaak komt de 横浜市 【BL】From Shonandai to Kamiooka metro?

Aankomende ritten op de 横浜市 【BL】From Shonandai to Kamiooka metrolijn rijden ongeveer elke 15-30 minuten, en je kunt exacte vertrektijden bekijken en zien hoe vaak de bus de hele dag rijdt door de Momego app te openen en het volledige schema te bekijken.

Rijdt de 横浜市 【BL】From Shonandai to Kamiooka metro op tijd, te vroeg of te laat?

Download de Momego app om je metro live op een kaart te volgen, realtime updates te zien en op de hoogte te blijven van eventuele wijzigingen in het 横浜市 【BL】From Shonandai to Kamiooka metro schema.

Zijn er momenteel verstoringen op de 横浜市 【BL】From Shonandai to Kamiooka metrolijn?

Open de Momego app om gedetailleerde informatie te zien over actieve verstoringen die de 【BL】From Shonandai to Kamiooka metrolijn beïnvloeden, zoals omleidingen, haltewijzigingen, ritannuleringen of grote vertragingen. Je kunt ook servicealerts van 横浜市 in de app volgen, zodat je op de hoogte wordt gebracht van actuele of aankomende verstoringen en je je reis met vertrouwen kunt plannen.

Hoeveel haltes zijn er op de 横浜市 【BL】From Shonandai to Kamiooka metrolijn?

Er zijn 11 metrostations op de 横浜市 【BL】From Shonandai to Kamiooka route.

Is de 横浜市 【BL】From Shonandai to Kamiooka metrolijn meestal druk?

In geselecteerde steden toont de Momego app realtime drukte-informatie voor routes zoals de 横浜市 【BL】From Shonandai to Kamiooka metrolijn. Je kunt zelfs voorspellingen zien over hoe druk het metro waarschijnlijk zal zijn wanneer het bij jouw halte aankomt.

Wat is de dichtstbijzijnde 横浜市 【BL】From Shonandai to Kamiooka metrostation bij mij?

Open de Momego app om je locatie op de kaart te zien en direct de dichtstbijzijnde halte voor de 横浜市 【BL】From Shonandai to Kamiooka metrolijn te vinden.

;