Sunzu Line

Mishima - Shuzenji

Linia kolejowa • IzuHakone

Mishima05:4306:1006:2606:4906:5907:1107:2207:3407:4407:5608:0908:2008:3108:4709:0009:1509:2709:4310:0510:1610:2710:5011:1111:3211:5712:2112:3812:5313:0713:2613:5014:0814:3314:5315:1215:2715:4115:5416:1516:3016:4517:0117:1717:3317:4918:0518:2018:3618:5219:0719:2319:3920:0020:1520:3721:0021:2021:4222:0422:2622:5523:20
Mishima-Hirokoji05:4506:1206:2906:5107:0207:1307:2407:3607:4707:5908:1108:2208:3408:5009:0209:1809:2909:4610:0710:1910:3010:5211:1311:3512:0012:2312:4012:5513:0913:2913:5314:1114:3614:5615:1415:2915:4315:5616:1716:3316:4817:0417:2017:3617:5218:0718:2318:3918:5519:1019:2619:4220:0220:1820:4021:0221:2321:4522:0722:2922:5823:23
Mishima-Tamachi05:4706:1406:3106:5307:0407:1507:2607:3807:4908:0108:1308:2508:3608:5209:0409:2009:3109:4810:0910:2110:3210:5411:1511:3612:0212:2612:4212:5813:1213:3113:5514:1414:4014:5815:1715:3115:4516:0116:1916:3516:5117:0617:2217:3817:5418:0918:2518:4118:5719:1219:2819:4420:0420:2020:4221:0421:2521:4722:0922:3123:0023:25
Mishima-Futsukamachi05:5006:1606:3306:5507:0607:1707:2807:4007:5108:0308:1508:2708:3808:5409:0609:2209:3309:5010:1110:2310:3410:5611:1711:3812:0412:2812:4413:0013:1413:3313:5714:1614:4215:0015:1915:3315:4716:0316:2116:3716:5317:0817:2417:4017:5618:1118:2718:4318:5919:1419:3019:4620:0620:2220:4421:0621:2721:4922:1122:3323:0223:27
Daiba05:5406:2006:3706:5907:0907:2107:3207:4407:5608:0808:2008:3108:4208:5809:1009:2609:3709:5410:1510:2710:3911:0011:2111:4212:0812:3212:4713:0413:1813:3714:0114:2014:4615:0415:2315:3715:5216:0716:2516:4016:5617:1217:2817:4317:5918:1518:3118:4619:0219:1819:3419:5020:1020:2620:4821:1021:3121:5322:1522:3723:0623:31
Izu-Nitta05:5706:2306:4007:0107:1207:2307:3507:4707:5908:1108:2308:3308:4509:0109:1209:2809:4009:5610:1810:2910:4211:0211:2311:4512:1112:3512:5213:0713:2213:3914:0414:2314:5015:0715:2515:4015:5516:1116:2716:4316:5917:1417:3017:4618:0218:1718:3318:4919:0519:2019:3619:5220:1220:2820:5021:1221:3321:5522:1722:3923:0923:33
Baraki05:5906:2506:4307:0407:1507:2607:3807:5008:0208:1408:2608:3608:4709:0309:1509:3109:4210:0010:2010:3210:4511:0511:2611:4712:1412:3812:5413:0913:2413:4214:0814:2614:5215:1015:2815:4215:5816:1316:3016:4517:0117:1717:3317:4818:0418:2018:3618:5119:0719:2319:3919:5520:1520:3120:5321:1521:3621:5822:2022:4223:1123:36
Nirayama06:0206:2806:4507:0707:1807:2907:4107:5308:0508:1708:2908:3908:5009:0609:1809:3309:4610:0210:2310:3510:4811:0711:2811:5012:1612:4112:5713:1213:2713:4414:1114:3114:5515:1415:3115:4616:0116:1616:3216:4817:0417:1917:3517:5118:0718:2218:3818:5419:1019:2519:4119:5720:1720:3320:5521:1721:3822:0022:2222:4423:1423:38
Izu-Nagaoka06:0506:3006:4907:1007:2207:3207:4507:5608:0908:2008:3308:4108:5409:0909:2109:3609:4910:0510:2710:3710:5211:1111:3211:5212:1912:4513:0013:1513:3013:4714:1414:3414:5815:1715:3415:5016:0416:1916:3516:5117:0717:2217:3917:5418:1018:2518:4118:5719:1319:2819:4420:0020:2020:3620:5821:2021:4122:0322:2522:4723:1823:41
Takyo06:1006:3406:5307:1407:2707:3507:5007:5908:1408:2308:3608:4508:5809:1209:2509:4009:5410:0910:3110:4110:5511:1411:3511:5612:2312:4913:0313:1813:3413:5114:1814:3915:0115:2115:3815:5316:0716:2216:3916:5417:1017:2617:4217:5718:1318:2918:4519:0019:1619:3219:4820:0320:2320:3921:0121:2321:4522:0722:2922:5123:2123:45
Ohito06:1306:3806:5607:1707:3107:3907:5308:0308:1708:2708:4008:4909:0209:1609:2909:4309:5810:1210:3610:4510:5911:1811:3912:0012:2612:5213:0713:2213:3813:5414:2314:4215:0515:2515:4415:5716:1116:2616:4316:5817:1417:3017:4618:0118:1718:3318:4919:0419:2019:3619:5220:0720:2720:4321:0521:2721:4822:1022:3222:5423:2523:48
Makinoko06:1706:4107:0007:2107:3507:4307:5708:0708:2108:3108:4408:5309:0609:2009:3309:4810:0210:1610:4010:4811:0311:2211:4212:0312:3012:5613:1113:2613:4213:5814:2614:4715:0815:2915:4716:0116:1516:3016:4617:0217:1817:3317:5018:0518:2118:3618:5219:0819:2419:3919:5520:1120:3120:4721:0921:3121:5222:1422:3622:5823:2823:52
Shuzenji06:2006:4407:0307:2407:3707:4508:0008:0908:2408:3308:4608:5509:0809:2209:3509:5010:0410:1910:4210:5111:0611:2411:4512:0612:3212:5913:1313:2913:4514:0114:2914:4915:1115:3115:5016:0316:1716:3216:4917:0417:2017:3617:5218:0718:2318:3918:5519:1019:2619:4219:5820:1320:3320:4921:1121:3321:5522:1722:3923:0123:3123:55
Shuzenji05:2905:4606:0106:2406:3206:4406:5707:0507:1807:3107:4107:5408:0508:1808:3408:4909:0209:1609:3009:5210:1310:3010:5411:1911:3311:5412:1212:4012:5913:2213:4013:5514:0814:3014:4414:5815:1215:2715:5016:0516:2016:3516:5117:0717:2317:3917:5518:1018:2618:4218:5819:1419:3019:5920:2120:4421:0621:2821:4922:1222:4123:04
Makinoko05:3105:4806:0306:2706:3406:4607:0007:0707:2107:3407:4307:5708:0708:2108:3608:5209:0509:1909:3209:5410:1610:3310:5611:2211:3511:5612:1412:4313:0213:2513:4313:5814:1014:3214:4615:0115:1415:3015:5316:0816:2316:3816:5417:1017:2617:4217:5718:1318:2918:4519:0119:1719:3220:0220:2320:4721:0921:3021:5222:1422:4323:07
Ohito05:3505:5206:0706:3006:3906:5007:0307:1107:2407:3807:4708:0208:1108:2608:4008:5509:0809:2309:3609:5810:1910:3711:0211:2511:3912:0112:1812:4613:0713:2913:4614:0214:1414:3614:5015:0515:1815:3415:5616:1116:2716:4216:5817:1417:3017:4618:0118:1718:3318:4919:0519:2119:3620:0720:2820:5021:1221:3421:5522:1822:4723:11
Takyo05:3905:5506:1106:3406:4306:5407:0707:1507:2807:4107:5108:0508:1508:3008:4408:5909:1209:2609:3910:0110:2310:4111:0611:2811:4212:0412:2212:5013:1013:3313:5014:0514:1714:3914:5315:0815:2215:3716:0016:1516:3116:4617:0217:1817:3417:4918:0518:2118:3718:5219:0819:2419:4020:1020:3120:5421:1621:3721:5922:2122:5123:14
Izu-Nagaoka05:4205:5906:1506:3706:4806:5807:1007:2007:3207:4507:5508:0908:1908:3508:4809:0209:1509:3009:4310:0510:2710:4511:1011:3211:4612:0812:2612:5413:1413:3613:5614:0914:2114:4214:5715:1115:2715:4116:0316:1916:3516:5017:0617:2217:3817:5318:0918:2518:4118:5619:1219:2819:4520:1320:3620:5821:2021:4122:0322:2522:5523:19
Nirayama05:4506:0206:1806:4006:5107:0107:1307:2307:3507:4807:5808:1208:2208:3808:5109:0609:1809:3309:4610:0810:2910:4811:1311:3511:4912:1112:2912:5713:1713:3913:5814:1114:2314:4515:0015:1515:3015:4416:0616:2116:3816:5317:0917:2517:4117:5618:1218:2818:4418:5919:1519:3119:4720:1720:3921:0121:2221:4422:0622:2822:5723:23
Baraki05:4806:0406:2006:4306:5307:0407:1607:2607:3707:5108:0108:1508:2508:4108:5309:0809:2109:3509:4810:1010:3210:5211:1511:3711:5212:1412:3212:5913:2013:4214:0114:1414:2614:4815:0215:1715:3215:4716:0916:2416:4016:5617:1217:2717:4317:5918:1518:3018:4619:0219:1819:3319:5020:1920:4121:0321:2521:4622:0822:3023:0023:25
Izu-Nitta05:5106:0706:2306:4506:5607:0607:1807:2807:4007:5308:0308:1708:2708:4408:5609:1209:2309:3909:5110:1310:3410:5511:1811:4011:5412:1612:3413:0213:2313:4414:0414:1614:2914:5115:0615:2115:3515:4916:1116:2716:4316:5817:1417:3017:4618:0118:1718:3318:4919:0419:2019:3619:5320:2220:4421:0621:2721:4922:1122:3323:0223:28
Daiba05:5406:0906:2606:4806:5807:0907:2107:3207:4307:5608:0608:2008:3008:4608:5909:1409:2609:4209:5410:1610:3710:5911:2111:4311:5712:2012:3713:0513:2513:4814:0714:1914:3114:5315:0815:2415:3815:5216:1416:2916:4517:0117:1717:3217:4818:0418:2018:3518:5119:0719:2319:3819:5720:2520:4721:0921:3021:5222:1422:3623:0523:31
Mishima-Futsukamachi05:5706:1306:2906:5107:0207:1207:2407:3507:4707:5908:1008:2308:3408:5009:0209:1809:2909:4509:5710:1910:4011:0211:2411:4612:0012:2312:4013:0813:2813:5114:1014:2214:3414:5615:1215:2715:4115:5516:1716:3316:4917:0417:2017:3617:5218:0718:2318:3918:5519:1019:2619:4220:0020:2820:5021:1321:3321:5522:1722:3923:0823:34
Mishima-Tamachi05:5906:1506:3106:5407:0407:1507:2707:3807:4908:0208:1308:2608:3608:5209:0509:2009:3209:4809:5910:2110:4411:0511:2611:4812:0312:2612:4213:1113:3113:5414:1314:2514:3714:5915:1615:3115:4515:5816:2016:3516:5117:0717:2317:3817:5418:1018:2618:4118:5719:1319:2919:4420:0420:3020:5221:1521:3621:5822:2022:4223:1123:36
Mishima-Hirokoji06:0106:1706:3306:5507:0607:1607:2907:3907:5108:0308:1408:2708:3808:5409:0609:2209:3409:4910:0110:2310:4511:0611:2811:5012:0412:2712:4413:1313:3313:5614:1514:2614:3915:0115:1715:3215:4616:0016:2116:3716:5317:0817:2417:4017:5618:1118:2718:4318:5919:1419:3019:4620:0520:3220:5421:1721:3721:5922:2122:4323:1223:38
Mishima06:0406:2006:3606:5807:0907:1907:3107:4207:5408:0608:1708:3008:4108:5709:0909:2509:3609:5210:0410:2610:4811:0911:3111:5312:0712:3012:4713:1613:3613:5914:1814:2914:4215:0315:2015:3515:4916:0216:2416:4016:5617:1117:2717:4317:5918:1418:3018:4619:0219:1719:3319:4920:0820:3520:5721:1921:4022:0222:2422:4623:1523:41
Daiba06:05
Izu-Nitta06:08
Baraki06:10
Nirayama06:13
Izu-Nagaoka06:16
Takyo06:19
Ohito06:23
Makinoko06:27
Shuzenji06:29
Mishima23:50
Mishima-Hirokoji23:53
Mishima-Tamachi23:55
Mishima-Futsukamachi23:57
Daiba00:00
Shuzenji12:3515:39
Ohito12:4015:44
Izu-Nagaoka12:4615:50
Daiba12:5415:57
Mishima-Tamachi12:5816:01
Mishima13:0116:04
Mishima10:4013:40
Mishima-Tamachi10:4413:43
Daiba10:4813:48
Izu-Nagaoka10:5613:56
Ohito11:0314:02
Shuzenji11:0814:06
Daiba06:36
Mishima-Futsukamachi06:39
Mishima-Tamachi06:42
Mishima-Hirokoji06:43
Mishima06:46

IzuHakone Sunzu Line Pociąg FAQ

Jak często kursuje IzuHakone Sunzu Line pociąg?

Nadchodzące kursy na linii IzuHakone Sunzu Line linia kolejowa odbywają się mniej więcej co 10 minut. Dokładne godziny odjazdów oraz częstotliwość kursowania w ciągu dnia możesz zobaczyć, otwierając aplikację Momego i przeglądając pełny rozkład jazdy.

Czy IzuHakone Sunzu Line pociąg kursuje punktualnie, wcześniej czy z opóźnieniem?

Pobierz aplikację Momego, aby śledzić swój pociąg na żywo na mapie, zobaczyć aktualizacje w czasie rzeczywistym i być na bieżąco ze zmianami w rozkładzie IzuHakone Sunzu Line pociąg.

Czy obecnie występują utrudnienia na linii IzuHakone Sunzu Line linia kolejowa?

Otwórz aplikację Momego, aby zobaczyć szczegółowe informacje o aktywnych utrudnieniach na linii Sunzu Line linia kolejowa, takich jak objazdy, zmiany przystanków, odwołania kursów czy poważne opóźnienia. Możesz także subskrybować powiadomienia o utrudnieniach od IzuHakone w aplikacji, dzięki czemu będziesz informowany o bieżących i nadchodzących problemach i zaplanujesz podróż z pewnością.

Ile jest przystanków na linii IzuHakone Sunzu Line linia kolejowa?

Na trasie IzuHakone Sunzu Line znajduje się 13 stacje kolejowe.

Czy linia IzuHakone Sunzu Line linia kolejowa jest zwykle zatłoczona?

W wybranych miastach aplikacja Momego pokazuje poziom zatłoczenia w czasie rzeczywistym dla tras takich jak IzuHakone Sunzu Line linia kolejowa. Możesz nawet zobaczyć prognozy, jak bardzo zatłoczony będzie pociąg, gdy dotrze do Twojego przystanku.

Jaki jest najbliższy IzuHakone Sunzu Line stacja kolejowa ode mnie?

Otwórz aplikację Momego, aby zobaczyć swoją lokalizację na mapie i natychmiast znaleźć najbliższy przystanek dla linii IzuHakone Sunzu Line linia kolejowa.

;