Fujikyu Line

Otsuki - Kawaguchiko

Treinlijn • Fujikyu

Kawaguchiko05:1805:4906:1506:4107:0007:3208:0309:0010:0010:3211:1611:5312:2713:1613:3914:2515:1615:5616:2817:0617:2017:5218:2519:0519:3920:0920:3821:1622:10
Fujikyu-Highland05:2105:5206:1806:4407:0307:3508:0609:0310:0310:3511:1911:5612:3013:1913:4214:2815:1915:5916:3117:0917:2317:5518:2819:0819:4220:1220:4121:1922:13
Mt. Fuji05:2605:5706:2306:4807:0807:4008:1109:0810:0810:3911:2412:0112:3513:2413:4614:3315:2516:0516:3617:1317:2818:0018:3319:1319:4720:1720:4621:2422:18
Gekkoji05:2906:0106:2706:5207:1107:4308:1509:1210:1110:4311:2712:0512:3813:2713:5014:3615:2816:0816:4017:1717:3218:0418:3619:1719:5020:2020:4921:2822:21
Shimoyoshida05:3106:0306:2906:5407:1507:4508:1709:1410:1410:4511:3212:1112:4013:3013:5214:3915:3516:1016:4317:2017:3418:0618:3919:2219:5320:2220:5121:3422:25
Yoshiikeonsenmae05:3306:0506:3106:5607:1707:4708:1909:1510:1610:4711:3412:1312:4213:3213:5414:4115:3716:1216:4517:2217:3618:0818:4019:2419:5520:2420:5321:3622:26
Kotobuki05:3506:0806:3306:5807:1907:5008:2109:1810:1810:4911:3712:1612:4513:3413:5614:4315:3916:1516:4717:2417:3918:1018:4319:2619:5720:2720:5621:3822:29
Mitsutoge05:4106:1306:3907:0507:2507:5608:2709:2310:2410:5511:4212:2112:5013:3914:0214:4815:4516:2016:5317:3017:4418:1518:4819:3220:0220:3221:0121:4422:34
Higashikatsura05:4506:1806:4307:0907:3108:0008:3109:2710:2911:0411:4612:2513:0613:4314:0614:5215:4916:2416:5717:3417:4818:2118:5219:3620:0820:3621:0521:4822:38
Tokaichiba05:4706:2106:4707:1207:3408:0308:3409:3010:3211:0711:4912:2813:0913:4614:0814:5515:5116:2716:5917:3717:5118:2418:5519:3920:1120:3921:0821:5122:41
Tsurubunkadaigakumae05:4906:2306:4907:1407:3608:0508:3609:3210:3411:0911:5112:3013:1113:4814:1014:5715:5316:2917:0117:3917:5318:2618:5719:4120:1320:4121:1021:5322:43
Yamuramachi05:5206:2606:5207:1707:3908:0708:4009:3510:3711:1211:5312:3313:1313:5114:1515:0015:5616:3217:0417:4117:5618:2919:0019:4320:1620:4421:1321:5622:46
Tsurushi05:5406:2806:5407:2007:4208:1108:4209:3710:3911:1411:5612:3613:1713:5314:1715:0216:0616:3417:0617:4417:5818:3219:0219:4620:2620:4621:1522:0122:49
Akasaka05:5706:3106:5707:2307:4408:1308:4509:4010:4111:1611:5812:3813:2013:5614:2015:0516:0816:3717:0917:4618:0118:3419:0519:4820:2820:4921:1822:0322:52
Kasei05:5906:3407:0007:2507:4708:1608:5009:4210:4411:1912:0112:4113:2213:5814:2215:0916:1116:4017:1417:4918:0418:3719:0719:5120:3120:5121:2222:0622:54
Tanokura06:0306:4007:0907:3008:0108:2508:5609:5310:5411:2712:0512:4813:2714:0314:3015:1416:1516:4417:1817:5418:0818:4419:1219:5620:3520:5621:2622:1022:58
Kamiotsuki06:0806:4407:1307:3508:0508:2909:0009:5710:5811:3112:0912:5213:3114:0714:3515:1816:1916:4817:2217:5818:1218:4819:1720:0020:3921:0021:3122:1523:02
Otsuki06:1006:4907:1807:3608:0708:3109:0209:5911:0011:3512:1112:5413:3314:0914:3615:2016:2116:5017:2418:0018:1418:5019:1820:0220:4121:0221:3222:1623:04
Otsuki06:3207:0307:2407:5508:1908:5009:1910:0311:0611:5812:1813:0113:5514:2515:0315:5016:2916:5617:4718:3819:0619:4120:0920:4921:1121:4522:0522:3023:10
Kamiotsuki06:3407:0507:2607:5708:2108:5209:2110:0511:0812:0012:2013:0313:5714:2715:0515:5216:3116:5817:4918:4019:0819:4320:1120:5121:1321:4722:0722:3223:12
Tanokura06:3907:0907:3008:0008:2608:5609:2510:0811:1212:0412:2413:0714:0314:3015:1315:5616:3417:0317:5418:4419:1219:4620:1520:5621:1721:5122:1022:3623:15
Kasei06:4307:1407:3508:0508:3009:0109:2910:1311:1912:0912:2813:1114:0714:3515:1816:0016:4017:1218:0418:4819:1719:5220:2021:0021:2221:5522:1522:4023:20
Akasaka06:4607:1707:3708:0708:3309:0409:3210:1511:2212:1112:3113:1414:1014:3715:2016:0316:4217:1518:0718:5119:1919:5420:2221:0321:2421:5822:1722:4323:22
Tsurushi06:4907:2007:4108:1008:3609:0709:3710:1811:2512:1412:3513:1714:1314:4115:2316:0616:4517:2218:1018:5419:2219:5720:2621:0621:2822:0122:2022:4823:25
Yamuramachi06:5107:2207:4308:1308:3909:0909:3910:2111:2712:1712:3813:2014:1514:4315:3016:1316:4817:2418:1319:0019:2520:0020:2821:1221:3022:0322:2322:5123:28
Tsurubunkadaigakumae06:5407:2507:4608:1608:4209:1209:4210:2311:3012:1912:4013:2314:1814:4615:3216:1616:5017:2718:1619:0219:2720:0220:3121:1521:3322:0622:2522:5323:30
Tokaichiba06:5607:2707:4808:1808:4309:1409:4410:2511:3212:2112:4213:2514:2014:4815:3416:1816:5217:2918:1819:0419:2920:0420:3321:1721:3522:0822:2722:5523:33
Higashikatsura06:5907:3007:5108:2108:4809:1709:4710:2911:3512:2512:4613:3014:2314:5215:3716:2516:5717:3418:2119:0819:3620:0820:3721:2021:3822:1122:3822:5823:36
Mitsutoge07:0407:3507:5508:2608:5209:2309:5210:3411:4212:3012:5013:4014:2914:5715:4416:3317:1017:4418:2619:1319:4120:1320:4121:2421:4422:1522:4323:0323:41
Kotobuki07:0907:4008:0008:3108:5709:2709:5610:3811:4712:3412:5513:4414:3415:0215:4916:3817:1417:4918:3119:1719:4520:1820:4721:2921:4922:2022:4723:0823:46
Yoshiikeonsenmae07:1107:4208:0208:3308:5909:3009:5910:4111:4912:3712:5713:4714:3615:0415:5216:4017:1717:5118:3319:2019:4820:2020:4921:3221:5122:2222:5023:1023:48
Shimoyoshida07:1407:4508:0508:3609:0209:3210:0110:4611:5212:4013:0013:5214:3915:1115:5416:4317:1917:5418:3819:2219:5320:2320:5221:3421:5422:2522:5223:1323:51
Gekkoji07:1607:4708:0708:3809:0409:3510:0410:4811:5412:4213:0213:5414:4115:1315:5716:4517:2217:5618:4119:2419:5520:2520:5421:3621:5622:2722:5523:1523:53
Mt. Fuji07:2107:5208:1308:4409:1009:4010:0910:5412:0012:4813:0914:0014:4715:2316:0316:5517:2718:0118:4619:3020:0020:3021:0021:4222:0222:3223:0023:2023:58
Fujikyu-Highland07:2407:5508:1508:4609:1309:4310:1210:5612:0312:5113:1114:0314:5015:2616:0616:5817:3018:0418:4919:3220:0320:3321:0321:4422:0522:3523:0323:2300:02
Kawaguchiko07:2707:5808:1808:4909:1509:4510:1510:5912:0512:5313:1414:0514:5215:2916:0917:0017:3318:0718:5119:3520:0620:3621:0621:4722:0822:3823:0523:2600:05

Fujikyu Fujikyu Line Trein FAQ

Hoe vaak komt de Fujikyu Fujikyu Line trein?

Aankomende ritten op de Fujikyu Fujikyu Line treinlijn rijden ongeveer elke 15 minuten, en je kunt exacte vertrektijden bekijken en zien hoe vaak de bus de hele dag rijdt door de Momego app te openen en het volledige schema te bekijken.

Rijdt de Fujikyu Fujikyu Line trein op tijd, te vroeg of te laat?

Download de Momego app om je trein live op een kaart te volgen, realtime updates te zien en op de hoogte te blijven van eventuele wijzigingen in het Fujikyu Fujikyu Line trein schema.

Zijn er momenteel verstoringen op de Fujikyu Fujikyu Line treinlijn?

Open de Momego app om gedetailleerde informatie te zien over actieve verstoringen die de Fujikyu Line treinlijn beïnvloeden, zoals omleidingen, haltewijzigingen, ritannuleringen of grote vertragingen. Je kunt ook servicealerts van Fujikyu in de app volgen, zodat je op de hoogte wordt gebracht van actuele of aankomende verstoringen en je je reis met vertrouwen kunt plannen.

Hoeveel haltes zijn er op de Fujikyu Fujikyu Line treinlijn?

Er zijn 18 treinstations op de Fujikyu Fujikyu Line route.

Is de Fujikyu Fujikyu Line treinlijn meestal druk?

In geselecteerde steden toont de Momego app realtime drukte-informatie voor routes zoals de Fujikyu Fujikyu Line treinlijn. Je kunt zelfs voorspellingen zien over hoe druk het trein waarschijnlijk zal zijn wanneer het bij jouw halte aankomt.

Wat is de dichtstbijzijnde Fujikyu Fujikyu Line treinstation bij mij?

Open de Momego app om je locatie op de kaart te zien en direct de dichtstbijzijnde halte voor de Fujikyu Fujikyu Line treinlijn te vinden.

;