Nikko Line

Tōbu-Dōbutsu-Kōen – Tōbu Nikkō

Linia kolejowa • Tobu

Tobu-Dobutsu-Koen00:1100:3000:3805:4806:0706:2106:3606:5107:0407:2407:4507:5908:1408:2108:3608:5309:0109:2609:3109:5210:0210:1210:1610:2410:4211:0111:2011:4312:0112:2012:4213:0113:2013:4214:0114:2014:4215:0115:2015:4315:5116:1216:2116:3116:5117:0917:3117:3717:5417:5918:1618:2618:3218:5118:5519:0619:1619:2419:3419:4619:5620:1320:2020:3320:4620:5621:1621:3321:4521:5922:1322:2122:2922:4723:0023:1023:2123:3523:55
Sugito-Takanodai00:1400:3300:4105:5106:1006:2406:3906:5407:0707:2707:4808:0208:1708:2408:3908:5609:0409:2909:3409:5510:0510:1510:1910:2710:4511:0411:2311:4612:0412:2312:4513:0413:2313:4514:0414:2314:4515:0415:2315:4615:5416:1516:2416:3416:5417:1217:3417:4017:5718:0218:1918:2918:3518:5418:5819:0919:1919:2719:3719:4919:5920:1620:2320:3620:4920:5921:1921:3621:4822:0222:1622:2422:3222:5023:0323:1323:2423:3823:58
Satte00:1700:3600:4405:5406:1306:2706:4206:5707:1007:3007:5108:0508:2008:2708:4208:5909:0709:3209:3709:5810:0810:1810:2210:3010:4811:0711:2611:4912:0712:2612:4813:0713:2613:4814:0714:2614:4815:0715:2615:4915:5716:1816:2716:3716:5717:1517:3717:4318:0018:0518:2218:3218:3818:5719:0119:1219:2219:3019:4019:5220:0220:1920:2620:3920:5221:0221:2221:3921:5122:0522:1922:2722:3522:5323:0623:1623:2723:4100:01
Minami-Kurihashi00:2200:4100:4905:5906:1806:3206:4707:0207:1507:3507:5608:1008:2508:3208:4709:0409:1209:3709:4210:0310:1310:2310:2710:3510:5311:1211:3111:5412:1212:3112:5313:1213:3113:5314:1214:3114:5315:1215:3115:5416:0216:2316:3216:4217:0217:2017:4217:4818:0518:1018:2718:3718:4319:0219:0619:1719:2719:3519:4519:5720:0720:2420:3120:4420:5721:0721:2721:4421:5622:1022:2422:3222:4022:5823:1123:2123:3223:4600:06
Minami-Kurihashi04:5805:0805:2205:3805:4805:5505:5906:1406:2306:3306:4506:5006:5406:5807:0507:1407:2007:2807:3707:4107:5808:0808:2108:2808:5009:1609:3109:5210:1410:3810:5911:1811:3811:5512:1812:3812:5913:1813:3813:5914:1814:3914:5815:2015:3815:5916:0816:1816:3816:4817:1117:2917:3217:5218:1018:2918:5319:0019:1419:3119:4719:5220:1120:2320:4221:0421:3021:4722:1022:2222:4522:5823:17
Satte05:0205:1205:2605:4205:5205:5906:0306:1806:2706:3706:4906:5406:5807:0207:0907:1807:2407:3207:4107:4508:0208:1208:2508:3208:5409:2009:3509:5610:1810:4211:0311:2211:4211:5912:2212:4213:0313:2213:4214:0314:2214:4315:0215:2415:4216:0316:1216:2216:4216:5217:1517:3317:3617:5618:1418:3318:5719:0419:1819:3519:5119:5620:1520:2720:4621:0821:3421:5122:1422:2622:4923:0223:21
Sugito-Takanodai05:0405:1405:2805:4405:5406:0106:0506:2006:2906:3906:5106:5607:0007:0407:1107:2007:2607:3407:4307:4708:0408:1408:2708:3408:5609:2209:3709:5810:2010:4411:0511:2411:4412:0112:2412:4413:0513:2413:4414:0514:2414:4515:0415:2615:4416:0516:1416:2416:4416:5417:1717:3517:3817:5818:1618:3518:5919:0619:2019:3719:5319:5820:1720:2920:4821:1021:3621:5322:1622:2822:5123:0423:23
Tobu-Dobutsu-Koen05:0905:1905:3305:4905:5906:0606:1006:2506:3406:4406:5607:0107:0507:0907:1607:2507:3107:3907:4807:5208:0908:1908:3208:3909:0109:2709:4210:0310:2510:4911:1011:2911:4912:0612:2912:4913:1013:2913:4914:1014:2914:5015:0915:3115:4916:1016:1916:2916:4916:5917:2217:4017:4318:0318:2118:4019:0419:1119:2519:4219:5820:0320:2220:3420:5321:1521:4121:5822:2122:3322:5623:0923:28
Omiya10:0611:00
Tochigi10:5011:44
Tochigi15:5317:19
Omiya16:3718:03
Tobu-Nikko09:4810:22
Kami-Imaichi09:5410:28
Shimo-Imaichi09:5710:31
Myojin10:0310:37
Shimo-Goshiro10:0610:40
Itaga10:1110:45
Kita-Kanuma10:1710:51
Shin-Kanuma10:2110:55
Momiyama10:2711:01
Niregi10:3011:04
Tobu-Kanasaki10:3511:09
Ienaka10:4011:14
Kassemba10:4311:17
Shin-Tochigi10:4611:20
Shimo-Imaichi07:02
Shin-Kanuma07:18
Tochigi07:33
Minami-Kurihashi07:57
Kasukabe08:10
Minami-Kurihashi21:54
Kurihashi21:57
Shin-Koga22:03
Yagyu22:07
Itakura-Toyodaimae22:10
Fujioka22:14
Shizuwa22:21
Shin-Ohirashita22:24
Tochigi22:29
Shin-Tochigi22:32
Kassemba22:36
Ienaka22:39
Tobu-Kanasaki22:43
Niregi22:48
Momiyama22:52
Shin-Kanuma22:55
Minami-Kurihashi07:0408:03
Kurihashi07:0708:06
Itakura-Toyodaimae07:1708:16
Shin-Ohirashita07:2808:27
Tochigi07:3308:32
Shin-Tochigi07:3708:36
Shin-Kanuma07:5308:52
Shimo-Imaichi08:1109:10
Tobu-Nikko08:1909:18
Tobu-Nikko16:39
Shimo-Imaichi16:46
Shin-Kanuma17:02
Tochigi17:19
Minami-Kurihashi06:3007:1808:2710:1411:3312:0113:0114:0115:0716:0516:4417:1717:4318:5419:3620:0821:09
Kurihashi06:3307:2108:3010:1711:3612:0413:0414:0415:1016:0816:4717:2017:4618:5719:3920:1121:12
Shin-Koga06:4007:2808:3710:2411:4312:1113:1114:1115:1716:1516:5417:2717:5319:0419:4620:1821:19
Yagyu06:4307:3108:4010:2711:4612:1413:1414:1415:2016:1816:5717:3017:5619:0719:4920:2121:22
Itakura-Toyodaimae06:4607:3408:4310:3011:4912:1713:1714:1715:2316:2117:0017:3317:5919:1019:5220:2421:25
Fujioka06:5107:3908:4810:3511:5412:2213:2214:2215:2816:2617:0517:3818:0419:1519:5720:2921:30
Shizuwa06:5807:4608:5510:4212:0112:2913:2914:2915:3516:3317:1217:4518:1119:2220:0420:3621:37
Shin-Ohirashita07:0107:4908:5810:4512:0412:3213:3214:3215:3816:3617:1517:4818:1419:2520:0720:3921:40
Tochigi07:0807:5609:0510:5212:1112:3913:3914:3915:4516:4317:2217:5518:2119:3220:1420:4621:47
Shin-Tochigi07:1208:0009:0910:5612:1512:4313:4314:4315:4916:4717:2617:5918:2519:3620:1820:5021:51
Kassemba07:1708:0509:1411:0112:2012:4813:4814:4815:5416:5217:3118:0418:3019:4120:2320:5521:56
Ienaka07:2008:0809:1711:0412:2312:5113:5114:5115:5716:5517:3418:0718:3319:4420:2620:5821:59
Tobu-Kanasaki07:2508:1309:2211:0912:2812:5613:5614:5616:0217:0017:3918:1218:3819:4920:3121:0322:04
Niregi07:3008:1809:2711:1412:3313:0114:0115:0116:0717:0517:4418:1718:4319:5420:3621:0822:09
Momiyama07:3308:2109:3011:1712:3613:0414:0415:0416:1017:0817:4718:2018:4619:5720:3921:1122:12
Shin-Kanuma07:3608:2409:3311:2012:3913:0714:0715:0716:1317:1117:5018:2318:4920:0020:4221:1422:15
Kita-Kanuma07:4208:3009:3911:2612:4513:1314:1315:1316:1917:1717:5618:2918:5520:0620:4821:2022:21
Itaga07:4708:3509:4411:3112:5013:1814:1815:1816:2417:2218:0118:3419:0020:1120:5321:2522:26
Shimo-Goshiro07:5208:4009:4911:3612:5513:2314:2315:2316:2917:2718:0618:3919:0520:1620:5821:3022:31
Myojin07:5608:4409:5311:4012:5913:2714:2715:2716:3317:3118:1018:4319:0920:2021:0221:3422:35
Shimo-Imaichi08:0208:5009:5911:4613:0513:3314:3315:3316:3917:3718:1618:4919:1520:2621:0821:4022:41
Kami-Imaichi08:0708:5510:0411:5113:1013:3814:3815:3816:4417:4218:2118:5419:2020:3121:1321:4522:46
Tobu-Nikko08:1409:0210:1111:5813:1713:4514:4515:4516:5117:4918:2819:0119:2720:3821:2021:5222:53
Kasukabe18:35
Sugito-Takanodai18:42
Minami-Kurihashi18:48
Tochigi19:12
Shin-Kanuma19:27
Shimo-Imaichi19:43
Tochigi05:4506:43
Shin-Tochigi05:4806:46
Kassemba05:5106:49
Ienaka05:5406:52
Tobu-Kanasaki05:5906:57
Niregi06:0407:02
Momiyama06:0707:05
Shin-Kanuma06:1007:08
Kita-Kanuma06:1407:12
Itaga06:2007:18
Shimo-Goshiro06:2407:22
Myojin06:2807:26
Shimo-Imaichi06:3407:32
Kami-Imaichi06:3707:35
Tobu-Nikko06:4407:42
Minami-Kurihashi06:39
Kasukabe06:56
Shin-Tochigi05:39
Tochigi05:42
Minami-Kurihashi06:06
Kasukabe06:21
Tobu-Nikko04:5305:4407:0007:4308:2208:5610:5512:0012:2912:5614:0014:2715:4215:5916:4617:3018:1018:4119:1019:4520:39
Kami-Imaichi05:0005:5107:0707:5008:2909:0311:0212:0712:3613:0314:0714:3415:4916:0616:5317:3718:1718:4819:1719:5220:46
Shimo-Imaichi05:0205:5307:0907:5208:3109:0511:0412:0912:3813:0514:0914:3615:5116:0816:5517:3918:1918:5019:1919:5420:48
Myojin05:1106:0207:1808:0108:4009:1411:1312:1812:4713:1414:1814:4516:0016:1717:0417:4818:2818:5919:2820:0320:57
Shimo-Goshiro05:1506:0607:2208:0508:4409:1811:1712:2212:5113:1814:2214:4916:0416:2117:0817:5218:3219:0319:3220:0721:01
Itaga05:2006:1107:2708:1008:4909:2311:2212:2712:5613:2314:2714:5416:0916:2617:1317:5718:3719:0819:3720:1221:06
Kita-Kanuma05:2506:1607:3208:1508:5409:2811:2712:3213:0113:2814:3214:5916:1416:3117:1818:0218:4219:1319:4220:1721:11
Shin-Kanuma05:2906:2007:3608:1908:5809:3211:3112:3613:0513:3214:3615:0316:1816:3517:2218:0618:4619:1719:4620:2121:15
Momiyama05:3406:2507:4108:2409:0309:3711:3612:4113:1013:3714:4115:0816:2316:4017:2718:1118:5119:2219:5120:2621:20
Niregi05:3706:2807:4408:2709:0609:4011:3912:4413:1313:4014:4415:1116:2616:4317:3018:1418:5419:2519:5420:2921:23
Tobu-Kanasaki05:4206:3307:4908:3209:1109:4511:4412:4913:1813:4514:4915:1616:3116:4817:3518:1918:5919:3019:5920:3421:28
Ienaka05:4706:3807:5408:3709:1609:5011:4912:5413:2313:5014:5415:2116:3616:5317:4018:2419:0419:3520:0420:3921:33
Kassemba05:5006:4107:5708:4009:1909:5311:5212:5713:2613:5314:5715:2416:3916:5617:4318:2719:0719:3820:0720:4221:36
Shin-Tochigi05:5306:4408:0008:4309:2209:5611:5513:0013:2913:5615:0015:2716:4216:5917:4618:3019:1019:4120:1020:4521:39
Tochigi05:5806:4908:0508:4809:2710:0112:0013:0513:3414:0115:0515:3216:4717:0417:5118:3519:1519:4620:1520:5021:44
Shin-Ohirashita06:0306:5408:1008:5309:3210:0612:0513:1013:3914:0615:1015:3716:5217:0917:5618:4019:2019:5120:2020:5521:49
Shizuwa06:0907:0008:1608:5909:3810:1212:1113:1613:4514:1215:1615:4316:5817:1518:0218:4619:2619:5720:2621:0121:55
Fujioka06:1607:0708:2309:0609:4510:1912:1813:2313:5214:1915:2315:5017:0517:2218:0918:5319:3320:0420:3321:0822:02
Itakura-Toyodaimae06:2007:1108:2709:1009:4910:2312:2213:2713:5614:2315:2715:5417:0917:2618:1318:5719:3720:0820:3721:1222:06
Yagyu06:2307:1408:3009:1309:5210:2612:2513:3013:5914:2615:3015:5717:1217:2918:1619:0019:4020:1120:4021:1522:09
Shin-Koga06:2607:1708:3309:1609:5510:2912:2813:3314:0214:2915:3316:0017:1517:3218:1919:0319:4320:1420:4321:1822:12
Kurihashi06:3307:2408:4009:2310:0210:3612:3513:4014:0914:3615:4016:0717:2217:3918:2619:1019:5020:2120:5021:2522:19
Minami-Kurihashi06:3707:2808:4409:2710:0610:4012:3913:4414:1314:4015:4416:1117:2617:4318:3019:1419:5420:2520:5421:2922:23
Shimo-Imaichi16:35
Shin-Kanuma16:50
Tochigi17:06
Itakura-Toyodaimae17:19
Kasukabe17:42
Shin-Tochigi07:01
Kassemba07:03
Ienaka07:06
Tobu-Kanasaki07:11
Niregi07:16
Momiyama07:19
Shin-Kanuma07:23
Shimo-Imaichi15:21
Shin-Kanuma15:37
Tochigi15:52
Shin-Kanuma05:1107:28
Momiyama05:1407:31
Niregi05:1707:34
Tobu-Kanasaki05:2207:39
Ienaka05:2607:43
Kassemba05:2907:46
Shin-Tochigi05:3207:49
Tochigi05:3607:53
Tochigi11:46
Shin-Kanuma12:01
Shimo-Imaichi12:18
Kasukabe07:05
Itakura-Toyodaimae07:27
Tochigi07:40
Shin-Kanuma07:57
Shimo-Imaichi08:14
Shimo-Imaichi06:26
Myojin06:32
Shimo-Goshiro06:35
Itaga06:40
Kita-Kanuma06:46
Shin-Kanuma06:50
Momiyama06:53
Niregi06:56
Tobu-Kanasaki07:01
Ienaka07:06
Kassemba07:09
Shin-Tochigi07:12
Tochigi07:16
Shin-Ohirashita07:22
Shizuwa07:25
Fujioka07:32
Itakura-Toyodaimae07:36
Yagyu07:39
Shin-Koga07:42
Kurihashi07:49
Minami-Kurihashi07:53
Tobu-Nikko07:38
Shimo-Imaichi07:45
Shin-Kanuma08:01
Tochigi08:17
Minami-Kurihashi08:43
Kasukabe08:55
Tobu-Nikko21:52
Kami-Imaichi21:59
Shimo-Imaichi22:01
Myojin22:08
Shimo-Goshiro22:12
Itaga22:17
Kita-Kanuma22:22
Shin-Kanuma22:26
Momiyama22:30
Niregi22:33
Tobu-Kanasaki22:38
Ienaka22:42
Kassemba22:45
Shin-Tochigi22:48
Tochigi22:54
Minami-Kurihashi05:3209:12
Kurihashi05:3509:15
Shin-Koga05:4209:22
Yagyu05:4509:25
Itakura-Toyodaimae05:4809:28
Fujioka05:5409:34
Shizuwa06:0109:41
Shin-Ohirashita06:0409:44
Tochigi06:0909:49
Shin-Tochigi06:1309:53
Kassemba06:1709:57
Ienaka06:2010:00
Tobu-Kanasaki06:2410:04
Niregi06:2910:09
Momiyama06:3310:13
Shin-Kanuma06:3610:16
Kita-Kanuma06:4010:20
Itaga06:4610:26
Shimo-Goshiro06:5010:30
Myojin06:5410:34
Shimo-Imaichi07:0010:40
Kasukabe22:36
Sugito-Takanodai22:43
Minami-Kurihashi22:49
Tochigi23:13
Shin-Tochigi23:17
Tochigi10:52
Shin-Kanuma11:07
Shimo-Imaichi11:23
Tobu-Nikko11:32

Tobu Nikko Line Pociąg FAQ

Jak często kursuje Tobu Nikko Line pociąg?

Nadchodzące kursy na linii Tobu Nikko Line linia kolejowa odbywają się mniej więcej co 5 minut. Dokładne godziny odjazdów oraz częstotliwość kursowania w ciągu dnia możesz zobaczyć, otwierając aplikację Momego i przeglądając pełny rozkład jazdy.

Czy Tobu Nikko Line pociąg kursuje punktualnie, wcześniej czy z opóźnieniem?

Pobierz aplikację Momego, aby śledzić swój pociąg na żywo na mapie, zobaczyć aktualizacje w czasie rzeczywistym i być na bieżąco ze zmianami w rozkładzie Tobu Nikko Line pociąg.

Czy obecnie występują utrudnienia na linii Tobu Nikko Line linia kolejowa?

Otwórz aplikację Momego, aby zobaczyć szczegółowe informacje o aktywnych utrudnieniach na linii Nikko Line linia kolejowa, takich jak objazdy, zmiany przystanków, odwołania kursów czy poważne opóźnienia. Możesz także subskrybować powiadomienia o utrudnieniach od Tobu w aplikacji, dzięki czemu będziesz informowany o bieżących i nadchodzących problemach i zaplanujesz podróż z pewnością.

Ile jest przystanków na linii Tobu Nikko Line linia kolejowa?

Na trasie Tobu Nikko Line znajduje się 4 stacje kolejowe.

Czy linia Tobu Nikko Line linia kolejowa jest zwykle zatłoczona?

W wybranych miastach aplikacja Momego pokazuje poziom zatłoczenia w czasie rzeczywistym dla tras takich jak Tobu Nikko Line linia kolejowa. Możesz nawet zobaczyć prognozy, jak bardzo zatłoczony będzie pociąg, gdy dotrze do Twojego przystanku.

Jaki jest najbliższy Tobu Nikko Line stacja kolejowa ode mnie?

Otwórz aplikację Momego, aby zobaczyć swoją lokalizację na mapie i natychmiast znaleźć najbliższy przystanek dla linii Tobu Nikko Line linia kolejowa.

;